Spożywcza

Firma Argospaw od wielu lat współpracuje z wieloma podmiotami rynku spożywczego, zarówno z tymi największymi jak również z lokalnymi przedsiębiorstwami.
Nasze doświadczenie w tym sektorze rynku pozwala nam realizować wszystkie stawiane przez klientów wymagania, a dodatkowo zawsze służymy wiedzą i doświadczeniem naszej kadry.
Mnogość projektów które zrealizowaliśmy dla branży spożywczej uwalnia w nas także nowe możliwości, dzięki którym podejmujemy każde nowe wyzwanie.

Browarnictwo

Tradycja warzenia piwa jest nieodłącznym elementem kultury naszego regionu. Browarnictwo w ostatnich latach przeżywa swój renesans dzięki czemu otwierane zostają nowe browary, a i te od wielu lat funkcjonujące rozkwitają na nowo. Firma Argospaw podejmuje współpracę zarówno z największymi jak też z lokalnymi browarami, służymy swoją pomocą przy tworzeniu nowych linii ze stali kwasoodpornych jak również przy modernizacjach pracujących juz systemów.

Farmaceutyczna

Sektor farmaceutyczny charakteryzuje się dużą precyzją i dokładnością w realizowanych projektach, zarówno podczas produkcji leków jak też przy tworzeniu linii do tego służących. Duży nacisk kładzie na jakość prac spawalniczych i monterskich dlatego też z pełną świadomością i odpowiedzialnością podejmujemy się wykonywania tych prac na najwyższym światowym poziomie. Spoiny kładzione przez naszych spawaczy i praca monterska pozwalają nam mówić o sobie jako o ekspercie, dlatego też spełniamy wysokie wymagania naszych klientów z sektora farmaceutycznego.

Chemiczna

Praca w miejscach dysponujących środkami niebezpiecznymi wymaga skrupulatności i przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Niezbędne jest także należyte wykonywanie obowiązków w celu uniknięcia błędów prowadzących do sytuacji niebezpiecznych. Nasze doświadczenie i wiedza w tym zakresie pozwala na działanie z dużym powodzeniem w tym sektorze. Jakość naszej pracy jest dla klientów gwarancją bezpieczeństwa. Linie technologiczne, które tworzymy lub modernizujemy spełniają najwyższe standardy.

Owocowo-warzywna

Owoce oraz warzywa stanowią znaczną część przemysłu spożywczego, każdy z nas codziennie wykorzystuje płody tej gałęzi przemysłu. Znając potrzeby tego sektora wychodzimy im na przeciw i wspieramy naszych klientów w zakresie skutecznej i bezawaryjnej pracy linii technologicznych. Pomagamy modernizować istniejące już instalacje tak aby służyły przez kolejne lata. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników pozwala rozwijać współpracę i przynosi owocne korzyści. Wszelkie powierzone nam prace wykonywane są z należytą starannością i dbałością o każdy szczegół.