O nas

Firma Argospaw Tomasz Kaczor prowadzi swoją działalność od 1998 roku. Dziedziną w jakiej się specjalizujemy jest spawanie i montaż linii technologicznych ze stali nierdzewnych oraz węglowych.
Zajmujemy się również przygotowywaniem oraz obróbką elementów stalowych na terenie naszego zakładu produkcyjnego. W zakresie naszych usług znajduje się kompletne wykonawstwo inwestycji, jak również podwykonawstwo we współpracy z wiodącymi na rynku firmami krajowymi jak też zagranicznymi, wśród których cieszymy się ogromnym zaufaniem i sympatią na co zapracowaliśmy jakością oferowanych przez nas usług i terminowością realizacji projektów.
Na szacunek i przychylność naszych klientów bezpośredni wpływ ma także nasze zaangażowanie w realizację projektów, merytoryczność naszych rad w zakresie wykonawstwa oraz ergonomiczność w działaniu.
Nasze wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe doskonalenie i podnoszenie umiejętności sprawiają, że grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa.

Na przestrzeni ostatnich lat stale powiększamy gamę naszych usług i zakres działania w dziedzinie produktów ze stali nierdzewnych oraz węglowych, dostosowując się w ten sposób do rynkowych potrzeb klientów.

Park maszynowy

Zaplecze techniczne jakim dysponujemy pozwala na profesjonalne wykonywanie projektów, jak również jest czynnikiem sprzyjającym ciągłemu doskonaleniu naszych usług. Narzędzia, którymi dysponują nasi pracownicy pozwala na realizację bardzo złożonych i skomplikowanych projektów, a dzięki ich jakości jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów.

Spawarki TIG firmy Kemppi

Spawarki TIG firmy Kemppi, na których bazujemy to doskonały sprzęt do wykonywania szeregu profesjonalnych prac spawalniczych. Posiadane przez nas urządzenia firmy Kemppi dzięki swojej kompaktowości, właściwościom technicznym i precyzji umożliwiają wykonywanie prac w najtrudniejszych warunkach.

Pilous

Uniwersalne pilarki firmy Pilous, których używamy pozwalają dokonać precyzyjnych cięć obrabianych elementów dzięki czemu nasze konstrukcje są solidne i dokładnie realizują założenia inwestora.

Georg Fisher

Przecinarko-ukosowarki renomowanej firmy Georg Fischer, które służą w naszej firmie od lat pozwalają na najwyższej jakości obróbkę rur stalowych, doskonale przygotowują materiał do procesu spawania realizowanego przez nasz zespół.

Nasza firma w liczbach

922
Ilość wykonanych prac
228
Miesięcy na rynku
2mln+
Pokonane kilometry do klienta
87
Wykonanych kilometrów rurociągów
100%
Zadowolonych klientów
(Nigdy nie otrzymaliśmy reklamacji)
119700
Filiżanek wypitej kawy :)